baner półmaratonu

Ambasadorzy

Łukasz Golec

Łukasz Golec

Łukasz Golec pochodzący z Milówki polski wokalista, trębacz, muzyk popowy i jazzowy, kompozytor, jeden z liderów grupy muzycznej Golec uOrkiestra. Brat bliźniak Pawła Golca. Współzałożyciel Fundacji Braci Golec oraz firmy wydawniczej Golec Fabryka.

czytaj więcej
Piotr Haczek

Piotr Haczek

Piotr Haczek - polski lekkoatleta, sprinter. Zawodnik MKS Żywiec, Warszawianki TOP 2000 i Skry Warszawa. Należał do słynnej grupy lisowczyków, podopiecznych trenera kadry czterystumetrowców, Józefa Lisowskiego.

czytaj więcej
Jacek Michulec

Jacek Michulec

Jacek to typowy góral. Nieustępliwy charakter, zamiłowanie do sportów siłowych przekłada na sukcesy w trudnej konkurencji, jakiej są biegi górskie. W jego krótkiej karierze już ma na swoim koncie sukcesy: to dwukrotny srebrny medalista Mistrzostw Polski w Biegach Górskich na dystansie 100 km

czytaj więcej
Barbara Prymakowska

Barbara Prymakowska

Barbara Prymakowska z Tarnowa udowadnia, że wiek nie powinien być żadną wymówką. Jako najstarsza Polka, w wieku 68 lat, zdobyła szczyt Mont Blanc oraz jako jedna z 4 Polek zdobyła medal World Maraton Majors (Tokio, Boston, Chicago, Berlin, Londyn, Nowy Jork). Jest wielokrotną Mistrzynią Świata Masters w Biegach Górskich stylem alpejskim. W sumie ukończyła kilkadziesiąt maratonów ulicznych oraz górskich. Startuje także na rolkach oraz nartach biegowych.

czytaj więcej